Brandacı
Şeffaf Raylı Stor Perde Modelleri ve Fiyatları-Melsa Branda İstanbul
+90 212 512 44 06

Sosyal Medyada Biz}

Sezona Özel %20 Net İndirim
İnternet sayfamızdan siparişini vereceğiniz tüm ürünlerde %20 net indirim için iletişime geçiniz.
İletişime Geçin

Şeffaf Raylı Stor Perde

Şeffaf Raylı Stor Perde

Şeffaf Raylı Stor Perde, Melsa Brandanın tasarımını ve imalatını yaptığı ürünlerden bir tanesidir. Bir çok ticari alanda bu tür hizmetler veren firmamızı Tüm branda hizmetleri ve ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz.

Şeffaf Raylı Stor Perde genellikle geniş giriş alanına sahip iş yerlerinde tercih edilmektedir. Örneğin araç tamirhaneleri, araç modifiye dükkanları gibi. Bu gibi yerlerin girişleri boydan boya açık olmak zorundadır.  Hem enlemesine hemde boylamasına tümüyle kullanılan bu tür iş yeri giriş kapıları, eskiden genellikle boydan demir kapılar kullanırdı. Çünkü bu alanda, kullanılacak ve monte edilecek ezber bozan başka bir mimari yapı yoktu.

Şeffaf Raylı Stor Perde Şeffaf Branda Kepenk

Bu demir kapıların olumsuz yönleri de oldukça fazla idi. Hem kullanımı zor, hem açıp kapatması sıkıntılı ve yavaş, hemde zamanla eğilip kapatılması eskisine göre daha zor bir yapıydı.

Fakat artık teknolojinin günümüzde geldiği som noktada insan hayatı eskisine göre daha da kolaylaştı. Artık insan gücü yerine robot ve mekanik güç kullanılmaya başlandı.

Bu alanda da geliştirilen Şeffaf Raylı Stor Perde artık insan gücüne gerek duymadan ve daha hızlı bir şekilde açılıp kapanması ile bir çok esnafın tercihi oldu. Ayrıca iş yerlerinde kattığı güzel görüntüyü de Şeffaf Stor Perde nin artısı olarak ekleyebilirsiniz. Şeffaf dükkan kepenki, tamirhane dükkanı kepenki veya şeffaf kepenk diye bilinen Şeffaf Raylı Stor Perde için bizimle irtibata geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

06 Kasım 2017
4.638 kez görüntülendi

Hakkımızda

Branda Çadır ve Tente sektöründe 1981 yılından bu yana Form Branda olarak sektörde hizmet vermekteyiz.

Melsa Branda yeni Markamız olarak hizmete başlamıştır. Tüm ürünlerde kalite ve uygun fiyat avantajları ile hizmet vermeye çalışmaktayız...

İletişim
Şimdi Ara
İstanbul Uygun Fiyatlı Brandacı Şeffaf Kış Bahçesi Kapama ve Otomatik Açılır Kapanır Elektrikli Tente Sistemleri