Brandacı
Fermuarlı Branda Modelleri Ve Fiyatları-Melsa Branda İstanbul
+90 212 512 44 06

Sosyal Medyada Biz}

Sezona Özel %20 Net İndirim
İnternet sayfamızdan siparişini vereceğiniz tüm ürünlerde %20 net indirim için iletişime geçiniz.
İletişime Geçin

Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda imalatını yaptığımız branda modellerinden biridir. Bir çok kullanım alanı vardır. Yani kullanım alanı oldukça geniştir. Her alanda kullanıldığı için farklı isimler ve terimler yüklenmiştir.

Fermuarlı Branda Kullanım Alanları

Örneğin; fermuarlı cafe brandası, fermuarlı çay bahçesi brandası, fermuarlı restoran brandası, fermuarlı balkon brandası gibi. Bunun gibi bir çok isim yüklenmiştir ama temelde sadece fermuarlı brandadır.

Sağladığı bir çok avantaj ile esnafların ve bu gibi iş yeri sahiplerinin tercih ettiği branda türüdür. Dört mevsimin olumsuz hava koşullarına oldukça dayanıklılık gösterdiği için kullanım süreleri de oldukça uzundur. Fermuarlı brandayı sayısız alanda kullanabilirsiniz.

Dört mevsime uyumlu kullanım yapısı vardır. Hava koşullarına göre fermuarı açıp kapatabilirsiniz. Sağlam yapısı ile yıllaca kullanılabilen Fermuarlı Branda Ucuz yollu kurtarıcınız olabilir.

Fiyatının uygunluğu ile İstenilen renklerde imalatı mümkün  olan Fermuarlı Brandalar bulunduğu ve monte edildiği alana sağladığı uyumla da görsellik açısından güzel bir görüntü sağlamaktadır.

06 Kasım 2017
4.009 kez görüntülendi

Hakkımızda

Branda Çadır ve Tente sektöründe 1981 yılından bu yana Form Branda olarak sektörde hizmet vermekteyiz.

Melsa Branda yeni Markamız olarak hizmete başlamıştır. Tüm ürünlerde kalite ve uygun fiyat avantajları ile hizmet vermeye çalışmaktayız...

İletişim
Şimdi Ara
İstanbul Uygun Fiyatlı Brandacı Şeffaf Kış Bahçesi Kapama ve Otomatik Açılır Kapanır Elektrikli Tente Sistemleri