Brandacı
Beton Battaniyesi Modelleri Ve Fiyatları-Melsa Branda İstanbul
+90 212 512 44 06

Sosyal Medyada Biz}

Sezona Özel %20 Net İndirim
İnternet sayfamızdan siparişini vereceğiniz tüm ürünlerde %20 net indirim için iletişime geçiniz.
İletişime Geçin

Beton Battaniyesi

Beton Battaniyesi

Beton Battaniyesi, inşaatlarda yeni atılan betonun üzerini kapatmak için tarafımızca üretilmektedir. Çok sıcak iklime sahip olan illerimizde 60 derecelerde atılan betonlar her ne kadar ıslatılarak önlem alınmaya çalışılsa da havanın aşırı sıcak olmasına bağlı olarak çatlarlar. Beton Battaniyesi yapısında bulunan yalıtımla betona sarıldığında dışarıdan gelen sıcağı engelleyerek betonun normal bir şekilde daha sağlıklı donmasını sağlar. Çatlamasına ve dökülmesine engel olur.

Kış aylarında ise Beton Battaniyeleri yine yeni atılan betona sarılmakta ve bir çok usta başının ve müteahhit din kurtarıcısı olmaktadır. Yaz aylarında betonun hızlı kuruyup çatlamasını engelleyen Beton Battaniyeleri kış aylarında da eksi derecelerde ki havanın betonu dondurmasını ve ıslak kalmasını engelliyor. Ve ısınan beton daha kısa sürede kuruyor.

Beton Battaniyesi Ne İşe Yarar?

Yukarıda da detaylı olarak bahsettiğimiz gibi Beton Battaniyeleri yaz aylarında da kış aylarında da dökülen betonun daha sağlıklı kurumasını sağlar. Halk arasında çimento battaniyesi, inşaat battaniyesi, ve beton örtüsü olarak da bilinmektedir.

Tüm Beton Battaniye çeşitlerinin imalatını yapan firmamızı arayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

06 Kasım 2017
1.651 kez görüntülendi

Hakkımızda

Branda Çadır ve Tente sektöründe 1981 yılından bu yana Form Branda olarak sektörde hizmet vermekteyiz.

Melsa Branda yeni Markamız olarak hizmete başlamıştır. Tüm ürünlerde kalite ve uygun fiyat avantajları ile hizmet vermeye çalışmaktayız...

İletişim
Şimdi Ara
İstanbul Uygun Fiyatlı Brandacı Şeffaf Kış Bahçesi Kapama ve Otomatik Açılır Kapanır Elektrikli Tente Sistemleri