Brandacı
Duvar Koruma Minderi Modelleri Ve Fiyatları-Melsa Branda İstanbul
+90 212 512 44 06

Sosyal Medyada Biz}

Sezona Özel %20 Net İndirim
İnternet sayfamızdan siparişini vereceğiniz tüm ürünlerde %20 net indirim için iletişime geçiniz.
İletişime Geçin

Duvar Koruma Minderi

Duvar Koruma Minderi

Duvar Koruma Minderi spor salonu yer minderleri il aynı işlev için kullanılmaktadır. Antremanlar esnasında sizi yaralanmalarda korumak için dekore edilir. Duvar minderleri yine spor salonu yer minderleri gibi dış tarafı brandadan iç tarafı da yumuşak ve dayanıklı minderden üretilmekte daha doğrusu imal edilmektedir.

Duvar Koruma Minderi  Montajı

Duvar Koruma Minderi sizleri, yaptığınız spor esnasında düşmeler de çarpmalarda en sert darbelerden korumaktadır. Bu minderler, spining, step/aerobik, pilates, zumba, boks ve kickboks salonlarında ve fitness solanlarında kullanılmaktadır.

Yer ve duvarla sizin aranızda bir koruma kalkanı oluşturan Duvar Koruma Minderleri oldukça uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Sert kesici bir aletle kasten delinip yırtılmadığı taktirde, uzun yıllar kullanıma müsaittir. Dış yüzeyinde kaplı olan brandanın sağlamlığı ve kalitesi sayesinde sizi uzun süre minder masrafından kurtaracak olan Duvar Koruma Minderleri kendi imalatımız olup, %100 müşteri memnuniyeti garantilidir.

İstanbul’da pek çok spor salonuna yer ve duvar koruma minderi hizmeti veren firmamız Melsa Branda tüm bu gibi ihtiyaçlarınız için hizmetinizdedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

06 Kasım 2017
1.332 kez görüntülendi

Hakkımızda

Branda Çadır ve Tente sektöründe 1981 yılından bu yana Form Branda olarak sektörde hizmet vermekteyiz.

Melsa Branda yeni Markamız olarak hizmete başlamıştır. Tüm ürünlerde kalite ve uygun fiyat avantajları ile hizmet vermeye çalışmaktayız...

İletişim
Şimdi Ara
İstanbul Uygun Fiyatlı Brandacı Şeffaf Kış Bahçesi Kapama ve Otomatik Açılır Kapanır Elektrikli Tente Sistemleri