Brandacı
Cafe Çadırı Modelleri Ve Fiyatları-Melsa Branda İstanbul
+90 212 512 44 06

Sosyal Medyada Biz}

Sezona Özel %20 Net İndirim
İnternet sayfamızdan siparişini vereceğiniz tüm ürünlerde %20 net indirim için iletişime geçiniz.
İletişime Geçin

Cafe Çadırı

Cafe Çadırı

Cafe Çadırı, Melsa Branda tarafından seri üretimi yapılan çok amaçlı bir çadır çeşididir. Açık alanlara yapılması düşünülen cafe ve restoran tarzı iş yerlerinin en ucuz yollu ve en işlevsel çözümüdür.

Dört mevsimin güzelliğini yaşatacak olan bu buluş uygun kurulum fiyatları ile de oldukça cezbedicidir. Kullanımı ve işlevselliği olmayan açık alanları, bir ticari haneye döndürmeyi başaran Cafe Çadırları çok pratik bir yapıya sahiptir.

Cafe Çadırı Kurulumu

Örneğin deniz kenarında bir restoran veya bir cafe açmak istiyorsunuz. Fakat inşaat malzemeleri ve molozları ile de uğraşmak istemiyorsunuz. Mekanınızın yazın serin ve kışın da sıcak olmasını istiyorsunuz. İstediğiniz anda sıcak havalarda cafenizi bir açık çay bahçesine çevirmek istiyorsunuz. Ama çözüm bulamıyorsunuz.

O zaman bu ürünü inceleyin. Sağlam yapısı ile dört mevsim koşullarına dayanıklılığı ile uzun süreli kullanıma müsaittir. Kötü hava koşulları yüzünden kullanılamayan tüm alanları görsel bir güzelliğe çevirerek ticari anlamda getiri sağlamaktadır. Gözünüzde ve zihninizde hayal edin, bir akar su ve ya göl veya denizin dibinde çok büyük bir çadır cafe. Dört mevsimin de güzelliklerini ayrı ayrı yaşatan sıcak bir ortam.

Bu ve bu gibi düşünceleriniz için detaylı kurulum ve garanti bilgisi almak için lütfen bizi arayın.

 

06 Kasım 2017
1.709 kez görüntülendi

Hakkımızda

Branda Çadır ve Tente sektöründe 1981 yılından bu yana Form Branda olarak sektörde hizmet vermekteyiz.

Melsa Branda yeni Markamız olarak hizmete başlamıştır. Tüm ürünlerde kalite ve uygun fiyat avantajları ile hizmet vermeye çalışmaktayız...

İletişim
Şimdi Ara
İstanbul Uygun Fiyatlı Brandacı Şeffaf Kış Bahçesi Kapama ve Otomatik Açılır Kapanır Elektrikli Tente Sistemleri