Cafe Çadırı

Cafe Çadırı, Melsa Branda tarafından seri üretimi yapılan çok amaçlı bir çadır çeşididir. Açık alanlara yapılması düşünülen cafe ve restoran tarzı iş yerlerinin en ucuz yollu ve en işlevsel çözümüdür.

Dört mevsimin güzelliğini yaşatacak olan bu buluş uygun kurulum fiyatları ile de oldukça cezbedicidir. Kullanımı ve işlevselliği olmayan açık alanları, bir ticari haneye döndürmeyi başaran Cafe Çadırları çok pratik bir yapıya sahiptir.

Cafe Çadırı Kurulumu

Örneğin deniz kenarında bir restoran veya bir cafe açmak istiyorsunuz. Fakat inşaat malzemeleri ve molozları ile de uğraşmak istemiyorsunuz. Mekanınızın yazın serin ve kışın da sıcak olmasını istiyorsunuz. İstediğiniz anda sıcak havalarda cafenizi bir açık çay bahçesine çevirmek istiyorsunuz. Ama çözüm bulamıyorsunuz.

O zaman bu ürünü inceleyin. Sağlam yapısı ile dört mevsim koşullarına dayanıklılığı ile uzun süreli kullanıma müsaittir. Kötü hava koşulları yüzünden kullanılamayan tüm alanları görsel bir güzelliğe çevirerek ticari anlamda getiri sağlamaktadır. Gözünüzde ve zihninizde hayal edin, bir akar su ve ya göl veya denizin dibinde çok büyük bir çadır cafe. Dört mevsimin de güzelliklerini ayrı ayrı yaşatan sıcak bir ortam.

Bu ve bu gibi düşünceleriniz için detaylı kurulum ve garanti bilgisi almak için lütfen bizi arayın.

 

2 yorum

  1. Mrb 300 M2 alanı cafe çadırı kurmanın maliyeti ne kadar olur

  2. Ferruh Ferudun ÖKTEM

    Cafe çadırı görselindeki tarzda 500 metrekare cafe çadırı yaklaşık kaç liraya mal olur

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara