Brandacı
Şeffaf Balkon Tentesi Modelleri Ve Fiyatları-Melsa Branda İstanbul
+90 212 512 44 06

Sosyal Medyada Biz}

Sezona Özel %20 Net İndirim
İnternet sayfamızdan siparişini vereceğiniz tüm ürünlerde %20 net indirim için iletişime geçiniz.
İletişime Geçin

Şeffaf Balkon Tentesi

Şeffaf Balkon Tentesi

Şeffaf Balkon Tentesi, evlerimizin veya iş yerlerimizin cafe ve restoran gibi, balkonlarına dekore edilen tente türüdür. Kötü havalarda, yağmurlu veya karlı günlerde kullanamadığımız balkonlarımızı kullanılabilir hale getirmek için tasarlanan bir üründür.

Şeffaf Balkon Tentesi Avantajları

Kurulumu basit fakat işlevselliği oldukça can alıcıdır. Ortama uygun seçilen renk kombinasyonu ile dekore edildiği alana güzel bir hava katmaktadır.

Şeffaf balkon tenteleri sayesinde kış aylarında evinizin ve ya iş yerinizin balkonunda sıcak bir ortamda yağan karı ve ya yağmuru izlerken çayınızı yudumlayabilirsiniz. Şeffaf Branda Balkon Tenteleri tüm hava koşullarına dayanıklıdır. Yıllarca kullanılabilir.

Eğer yağmur ve kardan dolayı kullanamadığınız balkonlarınız için bir çözüm arıyorsanız lütfen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ve daha detaylı bilgi için aklınızda ki tüm soruları bize sorabilirsiniz.

06 Kasım 2017
1.762 kez görüntülendi

Hakkımızda

Branda Çadır ve Tente sektöründe 1981 yılından bu yana Form Branda olarak sektörde hizmet vermekteyiz.

Melsa Branda yeni Markamız olarak hizmete başlamıştır. Tüm ürünlerde kalite ve uygun fiyat avantajları ile hizmet vermeye çalışmaktayız...

İletişim
Şimdi Ara
İstanbul Uygun Fiyatlı Brandacı Şeffaf Kış Bahçesi Kapama ve Otomatik Açılır Kapanır Elektrikli Tente Sistemleri